atejist: (Default)
я тиждень працював так, що аж мокрий був, а мій колега тиждень не просихав.
atejist: (Default)
Обіцяв я минулого тижня написати про свою дводенну поїздку до Полтави. Зокрема, відзвітуватися, скільки я там знайду нелегальних гральних закладів, замаскованих під комп'ютерні клуби. На жаль, поїздку довелося розірвати на дві частини: день - на минулому тижні й день - на цьому. Та я збирався навіть після першого дня перерахувати в інтернеті "знахідки". Не перерахував, бо ні фіга не знайшов! Об'їхав усе Кільце, обійшов райони педуніверситету й облдрамтеатру (до "Колоса" не ходив, чи діє там тепер казино - не знаю). З'їздив до 1-ої міськлікарні й на Алмазний ринок. На Алмазний я покладав найбільші сподівання (на пару з Левадою; та на Леваду часу не вистачило), але навіть сторож тамтешній підтвердив, що гральних автоматів поблизу нема. Звісно ж, Південний вокзал я теж обдивився. Глухо.

Вчора я мав менше часу на пошуки, бо хотів встигнути на приміський потяг, щоб доїхати з Полтави до Харкова за 9,75 гривень (дев'ять гривень сімдесят п'ять копійок, а не за 175 гривень "Ху*даєм" чи навіть не за 45 гривень автобусом). Тому, залагодивши справи, одразу вирушив з центру на Південний вокзал - але пішки. І не даремно! На вулиці Леніна поблизу зупинки "Млинзавод" мені трапився розважальний заклад "Buffalo", над входом до якого поміж усяких "більярдів" та "караоке" було написано "інтернет-клуб". Чуйка підказує, що клуб саме такий, як треба :) але переконатись я не зміг, бо це "Баффало" працює тільки з 18-ої години, а потяг відправляється о 17:20.

В цілому полтавській міліції, мабуть, "залік". Для прикладу: в Харкові я ще до автовокзалу (на Гагаріна) не встигаю дійти, як по дорозі натикаюсь на купу гральних залів.


Posted via m.livejournal.com.

atejist: (Default)
Про "перли" від Януковича й Тимошенко я вже писав. Ниньки порадували ще двоє солідних дядьків.
Міністр внутрішніх справ Анатолій Могильов заперечує упереджене ставлення міліції до окремих політичних сил і використання нових методів блокування прихильників опозиції.

Про це він сказав з трибуни парламенту, відповідаючи на запитання, чому під час заходів за участі президента міліція блокує мітинги опозиціонерів і сприяє прихильникам Партії регіонів.
...
Говорячи про конкретні випадки заходів за участі президента Віктора Януковича, він зазначив, що обмеження руху громадян у безпосередній близькості від об'єкту охорони вводиться працівниками Управління держохорони і під час таких заходах "постійно визначається режимна зона з тимчасовими обмеженнями на вхід".

Ну що, шановні, ви казали перед виборами, що Президент Янукович перетворить Україну на суцільну "зону"? Так от, суцільної поки що не спостерігається, але локальну вже маємо, причому мобільну. Сам головний міліціонер з трибуни ВР заявив, що де Янукович - там режимна зона. Цікаво, самому Януковичу ще не набридло постійне перебування в режимній зоні? Чи звичка - велика сила?

Втім, від Могильова чекати можна чого завгодно, але щоб "наші" отак не по-дитячому смалили...

На радіо "Ера" звучить рекламний блок, і чую я... "Купуйте українське! ... блаблабла ... Юрій Костенко - Українська Народна Партія!"
Що політики в нас продажні, це й так ні для кого не секрет. Але щоб поважний чоловік так відкрито в рекламі по радіо закликав купувати його партію - такого я ще не бачив.
Ясна річ, на фоні решти колег Костенко є відносно порядним політиком, тому мені дещо навіть незручно перед ним за таку іронію. Але ж якщо вже замовляєш ролик на радіо, то слід якось уважніше ставитися до його змісту, га?
atejist: (Default)
Не потрібно дивуватись,
Що усе йде через жопу -
Так і має відбуватись
За прогнозом гороскопу.

Інтимні деталі: хто кого і що з того вийшло. Хлопці, кому трапилося народитися під цим знаком - на мене не ображайтеся, бгг!.. )
atejist: (Default)
Всі вже бачили на вулицях бігборди з соціальною рекламою

вона працює
 
 

Однак не всі знали, хто ж така ота загадкова "вона". Більшість думали, що мова йде про Прем'єр-міністра. Та нещодавно ми дізналися - особисто я побачив тільки вчора увечері -

вона працює
вона - це Україна

 
Таким чином мені ясно дали зрозуміти, що фраза "вона працює" до Юлії Тимошенко не має жодного стосунку.
atejist: (Default)
Пам'ятаєте, в гурту "Абздольц" пісенька була з такою назвою? "Абздольц" - гурт київський, тож не дивно, що пісенька ця - зла. От і переробка буде відповідною.

       Динамо (Київ) - чемпіон!
       Ну не сьогодні, так потом.
       А шо суддя такий як є,
       То получився в нас облом.

             Не можу забути той страшний кошмар,
             Як здулось Динамо, і взув їх Шахтар!..

       В нас біло-сині кольори,
       Ми тут усі одна сім'я!
       А судді кажуть "внє ігри"...
       Піду нап'юся з горя я...

             Не можу забути той страшний позор,
             Як здулось Дінамо, і взув їх Шахтьор!!!

Ото таке. Донецьких уболівальників вітаю з перемогою! Вболівальниць - у першу чергу. Інна, тебе поза чергою :)

atejist: (Default)
Інтерв'ю з Маркевичем перед першим матчем проти "Динамо" в Кубку УЄФА:
- Мироне Богдановичу, як гадаєте, чи вдасться "Металісту" встановити рекорд турніру і знову відсвяткувати перемогу "насухо"?
- Ой, не знаю... Рикуна, мабуть, взагалі зв'язати доведеться!
atejist: (Default)
Продовжую розкривати тему ... ну, отих самих ... (яких цицьок, ви шо, НЕКзПЗСМ сказала - ніззя!) моїх віршиків, котрі нібито й непогано вийшли, але читати треба в контексті. Сюди віруючим-християнам краще не заглядати, тут я нарешті дозволив собі трішки атеїзму. Правда, то вже старе, зате з розряду "вічних цінностей". А це - найсвіжіше, навіть злободенне, я би сказав.
atejist: (Default)
Надпис на дверях КГБ: "Стукайте - і вам відчинять!"
atejist: (кажу)
під катом друга половина оповідання )
atejist: (кажу)
Років з десяток тому пробував я писати фантастику. Написав аж одне оповідання, та й те до пуття не довів. А це раптом згадав і вирішив домучити як-небудь. Самому мені щось "не дуже", але на всяк випадок викладаю на ваш осуд.Перша половина оповідання під катом, друга - наступним постом. )
atejist: (Default)
Десь приблизно в середині 90-их з легкої руки популярного тоді техно-гурту серед молоді поширився вислів "русский размер". Що то за розмір такий - досі не знаю. Зате знаю, що таке український розмір. Він цілком конкретний - це 14цікаво, про що ви подумали? Я кажу про... ) Знов-таки доводиться згадувати Комісію з питань захисту суспільної моралі - побачить вона це, і доводь потім, що "нічого такого" я не мав на увазі.
atejist: (Default)
Ви протиставляєте мудрість розуму? Вам збоку видніше...
atejist: (Default)
"... Відповідно до регалій і посад, котрі я займав, - маю на увазі пост Голови Верховної Ради - я вже заслужив, щоб закопали мене на один заступ глибше й після цього здійснили салют."
інтерв'ю В. Литвина Д. Гордону)

100% згоден! Він так уже дістав, що я би справді не полінувався на всяк випадок закопати Литвина поглибше - аби не виліз у черговий раз. Ну й салют, звісно, з того приводу... в сенсі, святковий фейерверк.
atejist: (Default)
Хочеш створити проблему - почни її обговорювати.
atejist: (Default)
Причина, звісно - криза. Через творчу кризу в мене нічого поетичного не пишеться. (Хіба зрідка...) Тому все йде до того, що цей ЖеЖе перестає бути "поетичним звалищем", і доводиться чесно собі (й вам) у цьому признатися. Отже, надалі тут з'являтиметься не лише "художня творчість", а й типу публіцистика. Простіше кажучи, безпардонно піаритиму власний же блог, отриманий на сумно.комі. Плюс писатиму про українську естраду те, що на сумно.ком викладати совість не дозволить.
Для початку - запізнілий анонс.
8 листопада, о 19:00 "Атмасфера" виступить у залі культурно-мистецького центру НаУКМА(Іллінська-9, недалеко від м. Контрактова площа). ВХІД ВІЛЬНИЙ! По запрошеннях, що будуть безкоштовно роздаватися з 18:30 при вході у зал НаУКМА.
(На офіційному сайті детальніше написано, чого чекати від дійства.)

Словом, киян запрошую приходити, бо це не хрін собачий, а можливість на халяву насолодитися виступом дійсно висококласного гурту. Котрий взагалі-то порівняно часто дає безкоштовні концерти, але чим далі, тим рідше така нагода в нас з'являтиметься. Бо гурт поступово йде "на розхват". Зокрема, наступний після Могилянки концерт "АтмАсфера" даватиме вже через тиждень - у Варшаві!

Так от. Після виступу в Могилянці планується інтерв'ю з учасниками гурту. І якщо хтось із вас має свої запитання - ставте тут протягом двох днів. Попереджаю одразу, на деякі запитання можу відповісти сам (точніше, процитую вже готові відповіді музикантів), а на деякі може не відповісти ніхто. АтмА - колектив вельми своєрідний: її учасники - люди напрочуд приязні, "зірочка" їм ніколи не буде властива, але порою їхня зашифрованість переходить усі розумні межі. Як це було, наприклад, зі зміною барабанщика. Гадаю, цього разу спілкування теж може виявитися непростим.
Словом, приходьте, дивіться, слухайте, читайте...
atejist: (Default)
По-перше, сьогодні день народження в Богдана Логвиненка (котрий [livejournal.com profile] logvynenko). Ще маю кілька хвилин, аби встигнути привітати його з цим ділом. Богдане, рости здоровим і не кашляй! Успіхів тобі великих-великих у твоїх культурно-просвітницьких інтернет-проектах, а ми вже з усіх сил постараємось тебе з цими проектами підтримати (або, називаючи речі своїми іменами, примазатись до плодів твоєї праці, гг)!

По-друге, Богдан давно вже просив усіх блогерів прорекламувати оновлений портал Сумно.ком. Роблю вигляд, що мені зовсім не в падло було то зробити раніше, просто хотів приурочити рекламу сього славного інтернет-видання до дня народження його автора. Власне, рекламую: люди, заходьте всі на http://sumno.com/ і читайте (а також самі пишіть) цікаву й корисну інфу про сучасну українську культуру! Новини й аналітика з музичної, літературної та інших сфер - ось те, чим багатий "Сумно?" на сьогоднішній день, але це тільки початок! Далі чекаємо наповнення... ну, не скажу чим. Самі побачите.
Вищезгадане оновлення сайту для простих користувачів полягає насамперед у тому, що писати й коментувати на ньому стало легше і простіше. І цим гріх не скористатися. Раніше я вже пхав на Сумно.ком свою публіцистику, вона там і зараз є. Тепер, гадаю, писатиму частіше. Ну й вас, звісно, запрошую приєднуватися.
atejist: (Default)
Одного разу вже казав, що в мене під час дописування на різних інтернет-ресурсах народжуються віршики, котрі мені подобаються, але як окремі самостійні твори цінності не становлять - лише "в контексті". У своєму ЖеЖе я їх не постив, але посилання давав. Здається, вже можна й повторити сею процедуру. Причому з додатковим коментарем.

Таке враження, що то Обізяна (tm) тицяє мене носом: дивись, мовляв, хочеш бути причетним до мистецтва? - то ось твоє місце, і не намагайся писати щось серйозне, твій жанр - дурка!
Вже кілька тижнів намагаюся довести до пуття вірш на тему крові і кровопивць. А в ньому - сказати про те, що мене давно хвилює і дивує. Виходить щось напрочуд неоковирне. Буквально двох слів зв'язати не вдається, щоб вони не виглядали "целофаном". Зате "прогнати" - будь ласка, хвилинна справа, і метафора сяка-така знаходиться, і фрази в розмір лягають!.. (тиць, тиць!)

На знак вдячності за натхнення виконую обіцянку й розміщую в себе "заразу, підчеплену в [livejournal.com profile] pani_lotsyna" (означення теж її, гг):

Залиште коментар, і я:
1. Зізнаюсь, чому я вас зафрендив.
2. Скажу, яка пісня/фільм нагадує мені про вас.
3. Розповім випадковий факт про вас.
4. Розповім свій перший спогад про вас.
5. Скажу, яка тварина/овоч мені про вас нагадує.
6. Запитаю щось, що завжди хотів про вас знати (якщо, звісно, хотів).

Якщо я це всьо зроблю, ти залишиш цей пост у себе в ЖЖ.
atejist: (Default)
Коротка формула Петренка (в доповнення до законів Мерфі)

Нехай подія A означає, що ставка, зроблена гравцем у букмекерській конторі, виявилась виграшною. Тоді ймовірність виграшу обчислюється за формулою

p(A)=z/(kn)

(тут і надалі k - коефіцієнт виграшу (вказується на квитанції), n - кількість ставок, включених в "експрес" (для ставки "ординар" як для частинного випадку n=1), z - доля, обіцяна сторонній людині в разі виграшу; число z є дійсним і належить відрізку [0;1])

Формула повторної ставки

Нехай гравець робить ставку у букмекерській конторі m-ий раз. Тоді ймовірність виграшу обчислюється за формулою

p(A)=z/(mkn)

Астрологічна формула Петренка

Нехай d1 - дата народження гравця, d2 - дата ставки (d1 і d2 - натуральні числа від 1 до 31 виключно; місяць і рік значення не мають). Тоді ймовірність виграшу гравця, який вірить у прикмети, обчислюється за формулою

p(A)=z(sign |d1-13|)(sign |d2-13|)/(mkn)

Profile

atejist: (Default)
atejist

September 2017

M T W T F S S
    123
4567 8910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

Syndicate

RSS Atom

Style Credit

Expand Cut Tags

No cut tags
Page generated Sep. 25th, 2017 03:12 pm
Powered by Dreamwidth Studios